Przelewy24

W butyotmet możesz zapłacić przelewem internetowym przez Przelewy24. Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu. System Przelewy24 posiada Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. Po dokonaniu płatności zostaniesz przekierowany na stronę butyotmet.pl, a Twoje zamówienie zostanie pomyślnie złożone.

Metody płatności w Przelewy24

Przelewy24 - lista obsługiwanych płatności cz.2


Przelew tradycyjny

Wybierając przelew tradycyjny, po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail potwierdzający zamówienie i zawierający dane potrzebne do dokonania przelewu. Pamiętaj o wpisaniu w tytule przelewu numeru Twojego zamówienia - pozwoli nam to na szybkie zidentyfikowanie Twojej płatności w naszym systemie. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, zamówienie będzie natychmiast przekazane do realizacji. Pamiętaj, że operacje bankowe oraz zaksięgowanie pieniędzy mogą potrwać kilka dni roboczych. Pamiętaj również o dokonaniu oddzielnych przelewów za każde zamówienie.

Po wybraniu tego rodzaju płatności prosimy przelać należność na konto firmowe podane poniżej.

Numer konta: 27 1050 1504 1000 0090 3051 0631

Otmęt-Zbyt Sp. z o. o.
ul. Kilińskiego 1, 
47-303 Krapkowice
  

Płatność za pobraniem

Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Zwróć również uwagę na poprawność podanego numeru telefonu. Pamiętaj, żeby przygotować odliczoną kwotę płatności.

expand_less