Czas realizacji zamówienia

Jesteśmy producentem obuwia marki Otmęt szytego ręcznie tradycyjnym sposobem. Wszystkie zamówienia składane przez sklep internetowy są realizowane przez indywidulaną produkcję wybranego wzoru obuwia, dlatego jesteśmy w stanie dostarczyć Wam buty o unikalnej konfiguracji, jak również buty o niestandardowych wymiarch, których nie kupisz nigdzie poza naszym sklepem.

Czas otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia + czas dostawy.

Dostawa zamówienia realizowana jest standardowo między 10 - 14 dni roboczych - jest to czas potrzebny na zaksięgowanie wpłaty, uszycie obuwia, przygotowanie zamówienia oraz dostawę pod wskazany adres.

Co wtedy jak Twoje zamówienie nie dotarło

Jeśli Twoje zamówienie nie dotrze pod wskazany adres w ciągu 14 dni i kurier nie kontaktował się z Tobą w sprawie dostarczenia przesyłki, koniecznie poinformuj nas o tym fakcie. Będziemy mogli szybciej sprawdzić, gdzie znajduje się przesyłka, a w razie potrzeby, zlecimy jej poszukiwanie. Damy Ci wskazówki, jak dalej postępować.

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia. Jeśli podczas zamówienia założyłeś konto - status sprawdzisz po zalogowaniu się.

expand_less