produkcja buta

OTMĘT – 90 lat produkcji obuwia.

Doskonałą jakość naszego obuwia uzyskaliśmy opierając się na ponad 90-letnim doświadczeniu w jego produkcji oraz zastosowaniu nowoczesnych technologi.

Nasza historia zaczyna się w latach trzydziestych ubiegłego wieku, kiedy znany na całym świecie czeski producent obuwia “Bata” rozpoczął swoją produkcję w Otmęcie. Dzisiaj nasza firma to nowoczesna hala produkcyjna, najlepsi pracownicy i zadowoleni klienci.

Zarówno w Polsce jak i na rynkach zagranicznych nasze obuwie cieszy się ogromnym uznaniem. Z tego tytułu znaczna część produkcji jest exportowana do krajów Unii Europejskiej.

Firma zawsze posiadała wykwalifikowaną kadrę pracowniczą co przekłada się na jakość wykonania obuwia. Po restrukturyzacji w latach 90-tych misją firmy OTMĘT stało się zadowolenie klienta, toteż produkowane u nas buty wykonane są tylko z najlepszych skór naturalnych. Staranność wykonania, unikatowa technologia oraz bogate wzornictwo sprawiają, że firma OTMĘT to znana i ceniona marka.

Wygodne buty w dobrym stylu – oto, co nas definiuje.

Sprzedaż i zadowolenie wśród klientów jest miarą naszego sukcesu, za co bardzo dziękujemy.

Firma Otmęt-Zbyt Sp. z o.o. znalazła się w gronie najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm z sektora MŚP za rok 2018 według rankingu Gazele Biznesu.

Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny.
O przyznaniu tytułu nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.

produkcja buta
expand_less